Jak wmurować komin

Home  /  Bez kategorii  /  Jak wmurować komin

Jak wmurować komin

by admin Listopad 2, 2017

 

W dawnych czasach nikt nawet specjalnie nie zastanawiał się nad tym jak prawidłowo murować kominy. Brało się po prostu trochę cegieł i stawiało kondygnację. Dziś, ze względu na różne toksyny, które będą się nim wydostawać sprawa już nie jest taka prosta. Na szczęście od czego jest sklep.auroks.pl/kominy-systemy-kominowe i ludzie z branży.
Dzisiejsze kominy muszą radzić sobie nie tylko z dymem, ale i chociażby ze spalinami. Muszą być zatem obudowane specjalnym, kwasoodpornym materiałem. Musimy o tym pamiętać przy murowaniu. Ma to objąć również inne pomieszczenia. Nie ma nic bardziej niebezpiecznego jak nieszczelne kominy.

 

Dzisiejsze kominy muszą radzić sobie nie tylko z dymem, ale i chociażby ze spalinami.12720111(3)

Dzisiejsze kominy muszą radzić sobie nie tylko z dymem.

 

Dbajmy zatem o zdrowie nasze i naszych bliskich. Wydobywające się nieczystości mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Po za tym powodują tak znienawidzony dzisiaj smog. Do murarki wykorzystajmy najlepsze cegły, a potem odpowiednie blachy, które nie będą podatne na działanie wszelkich toksyn.

 

 

Jeśli dobrze podstawimy, mury to instalacja samej blachy nie będzie żadnym problemem. Większość kominów nie spełni swojej roli głównie ze względu złe ich postawienie we wstępnej fazie budowy. Teraz wystarczy tylko zainstalować specjalny sprzęt, który wykorzystywany jest do budowy kominów i gotowe.

 

Możliwość komentowania Jak wmurować komin została wyłączona
Comments are closed.