Ile działają pompowtryskiwacze TDI

Home  /  Bez kategorii  /  Ile działają pompowtryskiwacze TDI

Ile działają pompowtryskiwacze TDI

by admin Sierpień 22, 2017

 

Dlaczego pompowtryskiwacze TDI się psują? Ile można z nich korzystać? W tym artykule odpowiem Ci na te pytania. Dzięki temu będziesz miał więcej wiedzy merytorycznej przed kolejną wizytą w wtryskiwacz.com.pl , gdzie czekają na Ciebie fachowcy. Oczywiście w tym artykule przekażę Ci tylko najważniejsze informacje dotyczące pompowtryskiwaczy TDI, bez sensu zasypywać Cię wieloma, zbędnymi danymi.

 

Pompowtryskiwacze TDI w używanym samochodzie kolekcjonerskim.101010101(8)

Pompowtryskiwacze TDI w używanym samochodzie.

 

Przechodząc do tematu – pompowtryskiwacze TDI są czysto teoretycznie w stanie wytrzymać nawet 500.000 kilometrów. Tak dobrze czytasz – Pięćset tysięcy, czyli pół miliona! W praktyce bywa z tym różnie.

 

101010101(7)

 

W Polsce często też niekorzystnie na żywotność pompowtryskiwaczy TDI wpływa jakość paliwa. Słaba jakość niestety obniża żywotność tych części, które swoją drogą są bardzo drogie (jedne z najdroższych części w silniku).

 

101010101(9)

 

Dlatego też nie dziw się jeżeli pompowtryskiwacze TDI w twoim aucie nie działają poprawnie, mimo że nie przejechałeś pół miliona kilometrów. Jeżeli widzisz niepokojące sygnały, to warto udać się do mechanika.

 

Możliwość komentowania Ile działają pompowtryskiwacze TDI została wyłączona
Comments are closed.